swieta

Z okazji zbliżających się Świąt, konta VIP przez następne 2 tygodnie są 15% taniej. Wesołych Świąt

Wszyscy posiadacze ważnego konta VIP proszę się zalogować na stronie http://vip.iptvlive.org i wejść na aktualnośći aby zobaczyć bardzo ważną wiadomość

anniversary2

Mija kolejny rok istnienia iptvlive.org. Chciałbym jeszcze raz podziekować wszystkim tym którzy wspomagają stronę. Z okazji tego dnia zostanie otwarcie konta VIP dla pierwszych 50 osób. Wszyscy zainteresowani proszę zobaczyć tutaj. (Wszystkie miejsca do nowych VIP zostały już użyte)

W dniu dzisiejszym muśiałem wymienić serwer który służył do serwowania pomoc.iptvlive.org. Niestety dysk twardy na nim był uszkodzony i przez ostatnie pare tygodni nie otrzymywałem wszystkich ticketów. Jeśli ktokolwiek otworzył ticket i nie otrzymał odpowiedzi proszę to zrobić jeszcze raz lub użyć chata w dolnym prawym rogu.

birthday-cake-with-1-candle

Dzisiaj mija pierwszy rok od powstania strony iptvlive.org. Chciałbym podziękować wszystkim tym którzy pomogli mi w rozwijaniu tego serwisu. 

Chciałbym również poinformować wszystkich VIP-ów że wtyczka jest już gotowa i można ją pobrać ze strony http://vip.iptvlive.org