W ostatnim miesiącu zostały wykonane nowe zmiany co do serwerów i serwisu VIP. Postaram się opisać w paru punktach co się zmieniło i co jeszcze można oczekiwać.


1. POMOC
Od początku kwietnia pomagała mi osoba w odpisywaniu na wasze tickety na stronie pomoc.iptvlive.org. Niestety patrząc na logi nie na wszystkie pytania ta osoba odpowiedziała. W tym tygodniu postaram się odpowiedzieć na te pozostałe. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi przez dłuższy czas otwórz nowy ticket. 

Rownież z tym powiedziane tickety z wiadomością "Nie działają mi kanały" itp. automatycznie zostały kasowane przez system więc mimo że został wydany ticket ta wiadomość nigdy nie dochodziła do systemu. Powodem tego że takie wiadomości nie są akceptowane jest to że na to pytanie jest link na pierwszej stronie z odpowiedzią. 

Do tej pory mnie zadziwia że są jeszcze osoby które narzekają że im coś nie działa a używają listy z Marca. Przy czymś takim to tylko ręce opadają. 

Baza wiedzy ma bardzo dużo odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania. Więc sprawdź najpierw tam przed zadawaniem pytania. 

2. LISTAM3U.COM
Jest to nowy serwer który powinien polepszyć szybkość pobierania listy m3u, EPG oraz loga do kanałów. Jest on również chroniony przed atakami DDoS. 

Jest to również strona gdzie można się zalogować na swoje konto aby sprawdzić ile dni zostało na koncie oraz aby dodać dodatkowe dni do konta. 

Zastąpi ona stronę vip.iptvlive.org

Adresy do listy M3U, EPG i loga są dostępne na stronie listam3u.com


3. PAYPAL
Nie wiem kiedy wróci. Jak tylko wyjaśni się sprawa u nich zostanie dodany z powrotem na stronę. 

4 KONTAKT
Kontakt ze mną jest tylko możliwy poprzez This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Wszystkie inne skrzynki pocztowe nie akceptują żadnej poczty od Marca. 

5. RSS
Używając RSS możesz zobaczyć kiedy twoje konto wygasa i kiedy została ostatnia data aktualizacji listy M3U na głównej stronie XBMC/KODI. Zobacz video jak uruchomić RSS. 

6. NOWE KONTA
W tej chwili nie będę przyjmować nowych użytkowników do VIP. Zaproszenia będą od czasu do czasu umieszczane na głównej stronie iptvlive.org
Użytkownicy którzy są już ponad rok czasu na liście VIP również mogą wysyłać zaproszenia.