Konta VIP już są dostępne. Osoby które wpłacili jakąś sumę otrzymali email z adresem listy VIP. Jesli ktos nie otrzymał tego maila proszę się skontaktować ze mną.

Miesięczna kwota dla VIP jest 15zł. Z wyników sondy zauważyłem ze każdy by chciał otrzymać listę za 0 zł. Niestety jest to niemożliwe ponieważ wszystko kosztuje. Miedzy innymi oplata serwera, domena oraz również czas. Cała strona jest utrzymywana i prowadzona tylko przez tylko jedna osobę, mnie. Jeśli ktoś uważa że jest to za dużo polecam inne serwisy takie jak Weeb.TV, PolskyTV, GoldVod.tv. Nie pobieram tej sumy żeby się wzbogacić.

Osoby które płacą za VIP dostają nie tylko akces do listy M3U ale również przytrzymują tą stronę przy życiu. Więc czym dłużej strona istnieje tym więcej użytkowników czyli więcej osób do pomocy. Proszę pamiętać ze kanały na liście nie należą do mnie wiec ilość kanałów może się zmienić z dnia na dzień. Niektóre kanały znajdujące się na liście mogą już nie istnieć więc niestety już działać. Modyfikuje listę jak najczęściej mogę. Jest coraz więcej użytkowników którzy dodają własne kanały wiec ilość kanałów będzie się powiększać. Osoby które dodają kanały otrzymują również konta VIP.

Czyli w skrócie osoby z VIP otrzymują:

  • Pełny akces do listy. Możesz ja ściągnąć i modyfikować jak tylko chcesz i używać w skrzynkach IPTV takich jak Dreambox
  • Lista z formatowana do użytku w programach do Android takich jak IPTV.
  • Lista z formatowana do użytku w programie SimpleTV.
  • Możliwość modyfikowania własnej listy. Czyli wkładasz to co chcesz i jedynie ty masz do niej dostęp.
  • Możliwość używania listy na kilku urządzeniach na raz. Android w telefonie. XBMC na dużym telewizorze, iPad w kuchni, SimpleTV na komputerze w pracy.
  • Specjalnie dopasowany do listy program TV (EPG). Możesz go używać w SimpleTV oraz oczywiście w XBMC.
  • Już wkrótce specjalnie zrobiony program do XBMC do systemów które nie mogą używać wtyczki Simple IPTV PVR. Czyli osoby ze starszymi wersjami XBMC.
  • Ostatnia rzecz którzy każdy otrzymuje jest pomoc. Jeśli nie ode mnie to od innych :)

 Więc jeśli chcesz otrzymać konto VIP możesz wpłacić 15zł przez PayPal. Jeśli macie jakieś pytania proszę o kontakt ze mną This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.