swieta

Z okazji zbliżających się Świąt, konta VIP przez następne 2 tygodnie są 15% taniej. Wesołych Świąt

Wszyscy posiadacze ważnego konta VIP proszę się zalogować na stronie http://vip.iptvlive.org i wejść na aktualnośći aby zobaczyć bardzo ważną wiadomość

W dniu dzisiejszym muśiałem wymienić serwer który służył do serwowania pomoc.iptvlive.org. Niestety dysk twardy na nim był uszkodzony i przez ostatnie pare tygodni nie otrzymywałem wszystkich ticketów. Jeśli ktokolwiek otworzył ticket i nie otrzymał odpowiedzi proszę to zrobić jeszcze raz lub użyć chata w dolnym prawym rogu.

anniversary2

Mija kolejny rok istnienia iptvlive.org. Chciałbym jeszcze raz podziekować wszystkim tym którzy wspomagają stronę. Z okazji tego dnia zostanie otwarcie konta VIP dla pierwszych 50 osób. Wszyscy zainteresowani proszę zobaczyć tutaj. (Wszystkie miejsca do nowych VIP zostały już użyte)

birthday-cake-with-1-candle

Dzisiaj mija pierwszy rok od powstania strony iptvlive.org. Chciałbym podziękować wszystkim tym którzy pomogli mi w rozwijaniu tego serwisu. 

Chciałbym również poinformować wszystkich VIP-ów że wtyczka jest już gotowa i można ją pobrać ze strony http://vip.iptvlive.org

 

Jeśli macie jakieś pytania, problemy lub komentarze na temat wtyczek XBMC zapraszam na forum. Forum będzie się rozwijał z czasem. Na forum będą podane poradniki oraz rożne inne tematy. 

 

http://forum.iptvlive.org

 

Jeśli chcesz instalować wtyczki prosto z XBMC możesz użyć IPTVLIVE.ORG jako źródło w eksploratorze. Znajdziesz tam kolekcje polskich wtyczek oraz również popularne zagraniczne wtyczki. Zobacz wideo żeby zobaczyć jak łatwo można dodać nowe wtyczki.

Niestety na początku lutego został zawieszony serwer na którym znajdowała się strona oraz linki do kanałów oraz programu TV. Zainteresowanie strona było o wiele większe niż na to darmowy serwer pozwalał. Strona została przerzucona na nowy serwer (płatny) więc nie oczekuje żadnych problemow jak z poprzednim serwerem. Niestety nie wszystkie dane udało mi się uratować. Chodzi szczególnie o sekcje użytkowników. Jeśli twój username nie istnieje proszę się znowu zarejestrować.

{jcomments on}